Parūpēsimies par drošību kopā !

Parūpēsimies par drošību kopā !

Fiziskā apsardze

Fiziskās apsardzes pakalpojumu izmantošana ir lietderīga īpašumos, kuros tehniskā apsardze nespēj pilnībā efektīvi pildīt savas funkcijas. Tieši tādēļ mēs klientiem piedāvājam veikt objektu fizisko apsardzi lai maksimāli spētu Jūs pasargāt no iespējamajiem apdraudējumiem un situācijas mēdz būt viss dažādākās, tāpat kā katrs apsargājamais īpašums ir savā ziņā unikāls un tādēļ mēs nodrošinām īpaši rūpīgu pieeju, katram klientam.

Fiziskās apsardzes pakalpojumu izmantošana ir lietderīga īpašumos, kuros tehniskā apsardze nespēj pilnībā efektīvi pildīt savas funkcijas. Tieši tādēļ mēs klientiem piedāvājam veikt objektu fizisko apsardzi lai maksimāli spētu Jūs pasargāt no iespējamajiem apdraudējumiem un situācijas mēdz būt viss dažādākās,tāpat kā katrs apsargājamais īpašums ir savā ziņā unikāls un tādēļ mēs nodrošinām īpaši rūpīgu pieeju, katram klientam. Fiziskās apsardzes pakalpojumā tiek nodrošināta apsardzes darbinieka klātbūtne klienta īpašumā, veicot konkrētus uzdevumus, kas ir, piemēram:

 Atkarībā no uzņēmuma specifikas nodrošināsim caurlaižu režīmu, videonovērošanu, sabiedriskās kārtības nodrošināšanu un dažādu procesu reģistrēšanu. Iespējama pastiprināta apsardze svarīgu pasākumu laikā,kā arī nevēlamu vai nepiederošu personu neielaišana teritorijā u.c.  Fiziskās apsardzes klātbūtne Jūsu īpašumā palīdzēs operatīvi reaģēt uz iespējamajām zādzībām, vai nostrādājot tehniskajaisignalizācijai,o peratīvi novērst zādzības risku, vai laikus pamanīt ugunsgrēkapazīmes, kā arī spēs nepieciešamības gadījumā parūpēties par Jūsu darbinieku vai apmeklētāju drošību.
 

Pakalpojumos ietverts:

  • Īpašuma fiziskā apsardze
  • Sabiedriskās kārtības nodrošināšana objektā
  • Iespējamo risku novēršana un profilakse


Lai nodrošinātu uz kvalitāti balstītus apsardzes pakalpojumus, mēs izmantojam!

  • Sertificētus un profesionāli sagatavotus apsargus
  • Saziņas līdzekļus: rācijas un mobilos telefonus
  • Trauksmes pogas, videonovērošanas kameras, apsardzes sistēmas signalizāciju, pielaides kontroles sistēmas, apgaitas kontroles sistēmas un šo drošības sistēmu uzstādīšanu.

Kontakti

Aizpildiet šo lauku
Nekorekti norādīta epasta adrese
Uzrakstiet Jūsu ziņojumu
CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Darba laiks

Pirmdiena
8.00 – 20.00
Otrdiena
8.00 – 20.00
Trešdiena
8.00 – 20.00
Ceturtdiena
8.00 – 20.00
Piektdiena
8.00 – 20.00
Sestdiena
9.00 – 17.00
Svētdiena
10.00 – 17.00